ETC Swarzędz

ETC Swarzędz już od lat 90. cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Z myślą o klientach została przeprowadzona gruntowna modernizacja centrum, która zakończyła się jesienią 2017 roku. Dawne trzy budynki zostały połączone w jeden przestronny, klimatyzowany, nowoczesny obiekt, który stał się miejscem zakupów, rodzinnej rozrywki i spotkań lokalnej społeczności. Wnętrza ETC są jasne i przytulne a obecność motywów związanych z drewnem, w subtelny sposób nawiązuje do meblarskich tradycji regionu.

O centrum

ETC Swarzędz to przede wszystkim bogata i ciekawa oferta handlowa oraz usługowa osiemdziesięciu sklepów i lokali, którą współtworzą zarówno znane, sieciowe marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Jej dopełnienie stanowią umiejscowione w bezpośrednim sąsiedztwie obiekty handlowo-usługowe: market budowlano-ogrodniczy Leroy Merlin, restauracja KFC oraz stacja paliw Shell wraz z myjnią samochodową.
Centrum położone jest w strategicznym punkcie miasta – przy trasie łączącej Poznań i Warszawę, co umożliwia szybki dojazd nie tylko mieszkańcom Swarzędza, ale i okolicznych miejscowości. Z myślą o komforcie swoich klientów ETC Swarzędz posiada wiele udogodnień. Do dyspozycji jest m.in. strefa gastronomiczna, sprzyjająca odpoczynkowi i spotkaniom, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca relaksu i wypoczynku. Przy centrum znajduje się bezpłatny parking, na którym mieści się 1100 pojazdów. Przygotowane zostały także stojaki i miejsca postojowe dla rowerzystów oraz samoobsługowa stacja napraw rowerów. Obiekt jest również w pełni dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
ETC Swarzędz to tętniące życiem miejsce zakupów, relaksu i spotkań, w samym sercu miasta. Daj się do nas zaprosić!