25 URODZINY ETC

W kwietniu świętowaliśmy 25 lat ETC! Gościliśmy m.in. pana Burmistrza Mariana Szkudlarka, który oficjalnie rozpoczął słodkie warsztaty kulinarne z przesympatycznym Pascalem Brodnickim! Fantastycznych wrażeń dostarczyły nam również występy grup wokalnych i tanecznych z Ośrodka Kultury oraz utalentowanych podopiecznych Szkoły Muzycznej MUZZA. Nie zabrakło licznych upominków, urodzinowego konkursu oraz kolorowych słodkości. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za swój udział. Powspominajmy raz jeszcze!

ZOBACZ ALBUM

Miodowe Warsztaty

Podczas wydarzenia oferowaliśmy NATURALNE PRODUKTY: miody, pyłki, wyroby pszczele oraz pachnące świece z wosku pszczelego! Nie zabrakło również wiosennych konkurencji, tworzenia tzw. "hoteli dla pszczół" oraz kolorowych i zdrowych koktajli!

ZOBACZ ALBUM

Pizza Party

W lutym zorganizowaliśmy dla Was PIZZA PARTY! Warsztaty wypiekania pizzy, walentynkowe quizy i kulinarne zabawy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy za Waszą wizytę i wyśmienity czas!

ZOBACZ ALBUM

Roztańczone Mikołajki

8 grudnia, w ETC Swarzędz, gościliśmy Świętego Mikołaja! Z tej okazji, przybyło do nas mnóstwo utalentowanych, młodych artystów, którzy tanecznym krokiem powitali przybysza z Laponii, w ramach akcji "Mikołajkowy FLASH MOB". Na najmłodszych czekały również plastyczne atrakcje i kreatywne animacje. Fotorelacja już dostępna!

ZOBACZ ALBUM

Dzień Zdrowia

Takiego Dnia Zdrowia jeszcze nie było! 17 listopada, w centrum handlowym ETC Swarzędz, odbywały się bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje lekarskie. Ofertę dedykowaną seniorom przedstawił Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Była również okazja do zapoznania się z działalnością Fundacji MAM MARZENIE. Nie brakowało także muzycznych niespodzianek - wystąpiły dla nas lokalne zespoły: Jaśminy oraz Olszyna!

Zobacz album

Stylowy POWRÓT DO SZKOŁY!

1 września, obchodziliśmy w ETC - "STYLOWY POWRÓT DO SZKOŁY". Prezentacje stylizacji dla całej rodziny omawiała stylistka, udzielając wielu cennych wskazówek na zbliżający się sezon jesień/zima 2018. Nie brakowało również atrakcji dla dzieci! Pod czujnym okiem animatorek, w strefie plastycznej, odbywały się warsztaty dekorowania eko-toreb. Wszystkie produkty prezentowane na pokazie mody, znajdziecie w sklepach, w galerii ETC Swarzędz. Zerknijcie na fotorelację!

Zobacz album

Dni Swarzędza

Sprawdźcie relację z Dni Swarzędza 2018, z perspektywy strefy ETC! Jako partner wydarzenia - stworzyliśmy dla Was miejsce na odrobinę relaksu, z darmową lemoniadą i grą zręcznościową. Na odwiedzających czekały również zagadki i rabaty do naszych sklepów oraz pyszne ASHIMI od Sushi&More. Mimo kapryśnej pogody - chętnych nie brakowało!

Zobacz album

Sąsiedzki DZIEŃ DLA RODZINY

Tanecznie, muzycznie, sportowo, kolorowo... tak minęła ostatnia sobota, 2 czerwca, w ramach imprezy - Sąsiedzki Dzień Dla Rodziny ‼ Sprawdźcie relację! Dziękujemy naszemu współorganizatorowi Leroy Merlin Polska oraz wszystkim partnerom akcji!

Zobacz album

Kino samochodowe - "La La Land"

26 maja wyświetlaliśmy kolejny film w ramach KINA SAMOCHODOWEGO w ETC! :) Tym razem był to seans oscarowy - "La La Land". Sprawdźcie relację.

Zobacz album

Kino samochodowe - "Przełęcz Ocalonych"

12 maja wyświetlaliśmy pierwszy film w ramach KINA SAMOCHODOWEGO w ETC! :) Był to film, który zdobył najwięcej głosów w ankiecie na naszym fanpage'u, na portalu Facebook. Zachęcamy do obejrzenia relacji.

Zobacz album

24. Urodziny ETC

W sobotę, 21 kwietnia obchodziliśmy 24 Urodziny ETC! Oficjalne obchody rozpoczęła Swarzędzka Orkiestra Dęta wraz z grupą choreograficzną. Podczas imprezy nie zabrakło pokazów wielu utalentowanych artystów ze Swarzędza - m.in. Darii Adachowskiej - uczestniczki programu The Voice Kids. Był też pyszny tort urodzinowy i mnóstwo innych atrakcji! Koniecznie sprawdźcie relację.

Zobacz album