Miodowe Warsztaty

Podczas wydarzenia oferowaliśmy NATURALNE PRODUKTY: miody, pyłki, wyroby pszczele oraz pachnące świece z wosku pszczelego! Nie zabrakło również wiosennych konkurencji, tworzenia tzw. "hoteli dla pszczół" oraz kolorowych i zdrowych koktajli!

ZOBACZ ALBUM

Pizza Party

W lutym zorganizowaliśmy dla Was PIZZA PARTY! Warsztaty wypiekania pizzy, walentynkowe quizy i kulinarne zabawy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy za Waszą wizytę i wyśmienity czas!

ZOBACZ ALBUM

Roztańczone Mikołajki

8 grudnia, w ETC Swarzędz, gościliśmy Świętego Mikołaja! Z tej okazji, przybyło do nas mnóstwo utalentowanych, młodych artystów, którzy tanecznym krokiem powitali przybysza z Laponii, w ramach akcji "Mikołajkowy FLASH MOB". Na najmłodszych czekały również plastyczne atrakcje i kreatywne animacje. Fotorelacja już dostępna!

ZOBACZ ALBUM

Dzień Zdrowia

Takiego Dnia Zdrowia jeszcze nie było! 17 listopada, w centrum handlowym ETC Swarzędz, odbywały się bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje lekarskie. Ofertę dedykowaną seniorom przedstawił Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Była również okazja do zapoznania się z działalnością Fundacji MAM MARZENIE. Nie brakowało także muzycznych niespodzianek - wystąpiły dla nas lokalne zespoły: Jaśminy oraz Olszyna!

Zobacz album

Stylowy POWRÓT DO SZKOŁY!

1 września, obchodziliśmy w ETC - "STYLOWY POWRÓT DO SZKOŁY". Prezentacje stylizacji dla całej rodziny omawiała stylistka, udzielając wielu cennych wskazówek na zbliżający się sezon jesień/zima 2018. Nie brakowało również atrakcji dla dzieci! Pod czujnym okiem animatorek, w strefie plastycznej, odbywały się warsztaty dekorowania eko-toreb. Wszystkie produkty prezentowane na pokazie mody, znajdziecie w sklepach, w galerii ETC Swarzędz. Zerknijcie na fotorelację!

Zobacz album

Dni Swarzędza

Sprawdźcie relację z Dni Swarzędza 2018, z perspektywy strefy ETC! Jako partner wydarzenia - stworzyliśmy dla Was miejsce na odrobinę relaksu, z darmową lemoniadą i grą zręcznościową. Na odwiedzających czekały również zagadki i rabaty do naszych sklepów oraz pyszne ASHIMI od Sushi&More. Mimo kapryśnej pogody - chętnych nie brakowało!

Zobacz album

Sąsiedzki DZIEŃ DLA RODZINY

Tanecznie, muzycznie, sportowo, kolorowo... tak minęła ostatnia sobota, 2 czerwca, w ramach imprezy - Sąsiedzki Dzień Dla Rodziny ‼ Sprawdźcie relację! Dziękujemy naszemu współorganizatorowi Leroy Merlin Polska oraz wszystkim partnerom akcji!

Zobacz album

Kino samochodowe - "La La Land"

26 maja wyświetlaliśmy kolejny film w ramach KINA SAMOCHODOWEGO w ETC! :) Tym razem był to seans oscarowy - "La La Land". Sprawdźcie relację.

Zobacz album

Kino samochodowe - "Przełęcz Ocalonych"

12 maja wyświetlaliśmy pierwszy film w ramach KINA SAMOCHODOWEGO w ETC! :) Był to film, który zdobył najwięcej głosów w ankiecie na naszym fanpage'u, na portalu Facebook. Zachęcamy do obejrzenia relacji.

Zobacz album

24. Urodziny ETC

W sobotę, 21 kwietnia obchodziliśmy 24 Urodziny ETC! Oficjalne obchody rozpoczęła Swarzędzka Orkiestra Dęta wraz z grupą choreograficzną. Podczas imprezy nie zabrakło pokazów wielu utalentowanych artystów ze Swarzędza - m.in. Darii Adachowskiej - uczestniczki programu The Voice Kids. Był też pyszny tort urodzinowy i mnóstwo innych atrakcji! Koniecznie sprawdźcie relację.

Zobacz album