KONKURS „Mój wymarzony prezent”

KONKURS „Mój wymarzony prezent”

1 - 5 grudnia zachęcamy do udziału w konkursie pt. "Mój wymarzony prezent", w którym do wygrania będzie wymarzony prezent o wartości nawet do 150 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić Centrum Handlowe ETC Swarzędz, w dniach 1 - 5 grudnia (w niedzielę, w godz. 12:00 - 20:00, w pozostałe dni – w godz. 13:00 - 21:00) oraz na specjalnie przygotowanym stoisku, wypełnić pocztówkę do Świętego Mikołaja.

Zadaniem uczestników jest stworzenie najbardziej kreatywnego opisu WYMARZONEGO PREZENTU od Świętego Mikołaja. Forma wykonania dowolna - im bardziej wyjątkowa, tym lepiej! Dodatkowo, pocztówkę można ozdobić za pomocą dostępnych na miejscu materiałów plastycznych.

Trójka laureatów, która w najpiękniejszy sposób wypełni pocztówkę adresowaną do Świętego Mikołaja - wygra opisane przez siebie podarunki, o wartości do 150zł każdy.

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia, za pośrednictwem strony internetowej www.etcswarzedz.pl oraz na portalu spełecznościowym Facebook: www.facebook.com/etcswarzedz.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://bit.ly/2i3tUCQ