Dzień pszczoły w ETC

Pszczoła i przyjaciele czyli wiosenny event w ETC Swarzędz

 

Centrum handlowe ETC Swarzędz zaprasza wszystkie dzieci na niezapomnianą podróż do świata natury. 17 i 18 maja swarzędzkie centrum handlowe zmieni się w fascynującą krainę pszczół. Wizyta w niej będzie niepowtarzalną okazją do zgłębienia tajemnic życia tych pożytecznych owadów. W planach niezwykła wystawa i ciekawe warsztaty.

W piątek, 17 maja, o godzinie 10:00 rozkwitnie wystawa edukacyjna, na której młodzi odkrywcy będą mogli zbadać gigantyczny model pszczoły i z bliska przyjrzeć się anatomii tych niezwykłych owadów. Wystawa obfitować będzie w eksponaty związane z pszczelarstwem, takie jak kwiaty, stroje pszczelarskie, ule, a także edukacyjne treści o roślinach i domach pszczół. Interaktywna przygoda pozwoli dzieciom zrozumieć, jak ważną rolę te pracowite owady odgrywają w naszym ekosystemie. Scenografia wystawy będzie również doskonałym tłem dla pamiątkowych zdjęć na koniec pełnego ciekawostek dnia.

18 maja to dzień warsztatów edukacyjnych i plastycznych, które rozpoczną się w samo południe. Podczas zajęć artystycznych kreatywność uczestników rozwinie skrzydła pod okiem animatorów. Dzieci będą miały okazję stworzyć własne barwne dzieła sztuki, inspirując się życiem pszczół. Malowanie żółtych balonów, które zamienią się w urocze pszczoły, to tylko jedna z wielu kreatywnych atrakcji – to będzie dzień pełen artystycznej zabawy! Jednak głodni wiedzy także znajdą coś dla siebie. Na stanowiskach edukacyjnych dzieci, w formie zabawy i interaktywnych gier, zgłębią tajemnice produkcji miodu, poznając przy tym życie pszczół od środka ula. Spotkania z prawdziwymi pszczelarzami i możliwość zadawania pytań sprawią, że każde dziecko poczuje się jak młody naukowiec.

ETC zaprasza wszystkich do wspólnego poznawania sekretów natury i budowania ekoświadomości! To będą dwa dni pełne nauki, zabawy i twórczego odkrywania!

Świętuj z nami 30. Urodziny Galerii w ETC Swarzędz!
CZYTAJ DALEJ
Black Weekend w ETC Swarzędz
CZYTAJ DALEJ
Koniec karnawału – początek postanowień?
CZYTAJ DALEJ