Pomysł na jesień – gotowanie!

Wydłużające się jesienno-zimowe wieczory sprzyjają tym, którzy lubią w zaciszu własnej kuchni upichcić coś magicznie pysznego.

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to też okres przygotowawczy do świąt – festiwalu pyszności – jest to  ogromna szansa na podniesienie swoich kulinarnych kwalifikacji.

Aby móc pretendować do miana szefa kuchni, trzeba cały czas się rozwijać na najróżniejszych płaszczyznach. Praca ze zmysłami – oczywiście smakiem, zapachem i wzrokiem, ale również dotykiem czy słuchem, które odgrywają kluczową rolę u najlepszych kucharzy na świecie. Doskonała kondycja fizyczna. Nieograniczona wyobraźnia i odwaga. To wszystko, w odpowiednich proporcjach, daje nam już całkiem obiecujące szanse na wygenerowanie w sobie modułu Master Chefa 😀

Jeżeli powyższe cechy połączymy z doskonałej jakości produktami oraz profesjonalnym sprzętem, sukces mamy praktycznie podany na tacy!

Podstawą u każdego miłośnika gotowania są dobrej jakości noże.

Tak się szczęśliwie składa, że wszystko czego moglibyście potrzebować w kontekście aktywowania w sobie genu kulinarnego wirtuoza, możecie znaleźć w ETC Swarzędz, a konkretniej w Intermarche.

Bogata oferta produktów spożywczych najwyższej jakości, zarówno lokalnych jak i kuchni całego świata, świeżych warzyw i owoców, mięs i wędlin, produktów uwzględniających różne koncepcje dietetyczne, jak również artykułów przemysłowych, daje klientowi komfort kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Dodatkowo Intermarche Swarzędz, prowadzi również Klub Czytelnika, gdzie można zagłębić się w kulinarnych pozycjach wydawniczych i zrobić zakupy 7 dni w tygodniu 😉.

Aktualnie dla klientów Intermarche w ETC Swarzędz czeka nie lada gratka – do zgarnięcia jest komplet profesjonalnych noży kuchennych Masterchef za 1zł!
Wystarczy uzbierać odpowiednią ilość naklejek podczas zakupów w Intermarche i wymienić je na mistrzowski zestaw. Każde wydane 50 zł to jeden znaczek w Karcie Kolekcjonerskiej. Więcej o akcji promocyjnej https://masterchefintermarche.pl/.

 

 

Warto wpaść do nas, szczególnie teraz, w okresie największych obniżek. Już 25.11 rozpocznie się Black Weekend w ETC Swarzędz – najlepsze okazje w roku – dobry czas na zakup prezentów świątecznych. Dla dzieciaków przygotowaliśmy możliwość uczestniczenia w kreatywnych warsztatach z tworzenia kolorowych lampionów oraz łapaczy snów. Warsztaty odbędą się 26 listopada w godzinach od 12:00 do 17:00.

Zapraszamy!

Dzień Dziecka z Klockami
CZYTAJ DALEJ
Prezentownik Last Minute – Dzieci 3-6
CZYTAJ DALEJ
10.12.2023
CZYTAJ DALEJ