Prezentownik Last Minute – Dzieci 3-6

 

Czy mamy na Sali jakichś spóźnialskich gwiazdorów?

Spokojnie, jesteśmy tu po to by Wam pomóc 😊

Mikołaje ze Swarzędza i okolic, są w o tyle dobrym położeniu, że na miejscu mają kompleksowe centrum handlowe, w którym znajdą prezenty dla całej rodziny i nie tylko 😉

 

Wiadomo, że z prezentów cieszy się każdy, ale chyba właśnie dzieci czekają na poczciwego brodacza najbardziej.

Centrum Handlowe ETC proponuje wiele gotowych rozwiązań jeżeli chodzi o wymarzone prezenty. Sklepy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci, takie jak Kids, Smyk, Pepco, Dealz, Kik, Intermarche, a także sklepy z odzieżą dziecięcą i młodzieżową – Sinsay, Reserved, Reporter Young, 5,10,15, z pewnością kryją w sobie idealne propozycje, nawet dla najbardziej wymagających maluchów 😊

 

U dzieci w wieku powyżej 3 lat, powoli zaczynają klarować się konkretne zainteresowania, dlatego warto zastanowić się, co wzbudza szczególną uwagę skrzatów i najlepiej prezenty dobierać tematycznie. W Centrum Handlowym ETC znajdziecie ogromny wybór, różnych propozycji z podziałem na kategorie wiekowe i tematyczne.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

 

Gry planszowe

Gry planszowe nie są już zarezerwowane tylko dla starszych dzieci. Rynek cały czas wypuszcza propozycje dla coraz młodszych odbiorców. Naszą szczególną uwagę wzbudziły takie gry jak: Boom Boom (można znaleźć różne wersje od klasycznej, przez wersję ze zwierzakami, na wersji Frozen kończąc 😉), Grzybobranie, Pszczółki, Pełny kurnik, Nogi stonogi. Rozrywka dla całej rodziny – gwarantowana 😀

 

Klocki

Nie ma się co oszukiwać. Klocki praktycznie zawsze są dobrą opcją. Szczególnie teraz kiedy powstają wersje dla każdej kategorii wiekowej, a i pod kątem tematycznym można dostać zawrotu głowy patrząc na wybór. W sklepie Kids znajdziecie ogromny wybór zarówno klocków Lego jak i Playmobil.

 

Figurki tematyczne

Wasza pociecha ma jakąś ulubioną postać z bajki? Może warto pomyśleć o figurkach tematycznych z ukochanej serii, albo maskotce z wizerunkiem bohatera.

W Centrum Handlowym ETC Swarzędz wiele sklepów z zabawkami oferuje tego typu prezenty, w tym m.in. sklep Smyk z bardzo bogatą ofertą zabawek, akcesoriów i ubranek dziecięcych.

 

Sport?

Wiadomo, dzieci rozpiera energia, dlatego pomysł z prezentem „na sportowo” może okazać się strzałem w 10! Może zima nie jest sezonem na rower, czy hulajnogę, ale są to propozycje, które z pewnością przypadną do gustu milusińskim. Jeżeli jednak chcemy, by prezent mógł od razu zostać wypróbowany zawsze można pomyśleć o łyżwach, sankach, czy nawet nartach.

W sklepie Martes Sport z pewnością znajdziecie profesjonalną pomoc w wyborze najlepszego prezentu.

 

Lalki i auta

Mówi się, że jest to najprostszy wybór, ale też praktycznie zawsze udany. Mnogość propozycji standardowych zabawek oraz akcesoriów do nich jest tak duża, że szansa powtórzenia się prezentów pod choinką z każdym kolejnym sezonem maleje.

 

Przedstawiliśmy Wam nasze pewniaki. A jakie są Wasze?

Zapraszamy do Centrum Handlowego ETC Swarzędz po więcej świątecznych inspiracji.

 

Dzień pszczoły w ETC
CZYTAJ DALEJ
Wiosna zawitała do ETC
CZYTAJ DALEJ
ETC Swarzędz bez strefy płatnego parkowania
CZYTAJ DALEJ