Prezentownik Last Minute – Dzieci 6 – 10

Przybywamy z kolejnym prezentownikiem Last Minute, tym razem z propozycjami podarków dla starszaków – dzieci między 6 a 10 rokiem życia.

 

Z każdą kolejną grupą wiekową jest coraz ciężej, bo zakres zainteresowań młodych ludzi jest bardzo szeroki, dlatego pójdziemy standardową, bezpieczną, ścieżką 😊

 

Klocki

Tak, jak wspominaliśmy, jest to zawsze trafiony prezent, szczególnie jeżeli znamy konkretne zainteresowania dziecka, możemy dobrać zestaw idealnie pod niego. Gwarantujemy pełną satysfakcję z obserwowania szczęśliwej buzi przy otwieraniu prezentów 😊

 

Książki

Dzieci w tym wieku powoli zaczynają sięgać po pozycje książkowe, które mogą sami sobie czytać. Na szczęście w Centrum Handlowym ETC Swarzędz znajdziecie salon Empik, w którym będziecie mogli odnaleźć najlepszą propozycję wydawniczą dla starszaka.

Gry

W ETC Swarzędz znajdziecie zarówno bardzo bogatą ofertę gier planszowych (salon Empik, Intermarche, Pepco), jak i komputerowych (RTV Euro AGD). Przy wyborze gier interaktywnych warto zwrócić uwagę na klasyfikację gier PEGI, która wskazuje nam kategorię wiekową, do której kierowana jest dana pozycja.

 

Zestawy edukacyjne

Nuda? No chyba nie 😉. Tworzenie własnego wulkanu, układów magnetycznych, elektronicznych (w tym własnoręczne złożenie radioodbiornika), nauka anatomii, eksperymenty chemiczne i fizyczne – brzmi jak naprawdę fajna zabawa, a jeżeli przy okazji można się czegoś nauczyć, to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać 😉.

 

Na sportowo

Podobnie jak w poprzednim wpisie dotyczącym młodszej grupy wiekowej, proponujemy zajrzeć do sklepu sportowego Martes, gdzie będą mogli Państwo, przy pomocy profesjonalnego zespołu doradców, dobrać najlepszy sportowy prezent.

 

Zapraszamy do ETC Swarzędz po więcej prezentowych inspiracji!

 

Wielkanocne przygotowania w Centrum Handlowym ETC
CZYTAJ DALEJ
Wspomnienia ze spotkania z Mikołajem w ETC
CZYTAJ DALEJ
Kolorowy powrót do Szkoły z ETC
CZYTAJ DALEJ