Świętuj z nami 30. Urodziny Galerii w ETC Swarzędz!

Wyleć z nami w jubileuszową przygodę! ETC Swarzędz świętuje 30 lat istnienia! W dniach 27-28 kwietnia zapraszamy Cię na niezapomniany weekend pełen atrakcji i niespodzianek inspirowanych motywem linii lotniczych.

Zabierz nas w swoją wymarzoną podróż!

W ramach naszej urodzinowej akcji, zapraszamy Cię do uczestnictwa w specjalnej promocji zakupowej. Przy zakupach na terenie galerii na kwotę minimalną 200 zł, paragony wymieniamy na urodzinowe upominki – książki i gadżety podróżne! Ale to nie koniec niespodzianek…

Weź udział w konkursie i wygraj niesamowite nagrody!

Przy okazji robienia zakupów, otrzymasz także Kartę Pokładową, która może okazać się kluczem do wielkich wygranych! Odpowiedz na pytanie „jaka jest Twoja wymarzona podróż i dlaczego?” i oddaj Kartę Pokładową do punktu promocyjnego do godziny 18:00 w dniu 27.04. oraz w dniu 28.04 do godziny 15:00. Nie tylko możesz zgarnąć gwarantowane nagrody, ale także wziąć udział w losowaniu nagród głównych:

  1. Bilet na wakacje marzeń o wartości 3000 zł,
  2. Zestaw renomowanych walizek,
  3. Aparat Fujifilm Instax.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się następnego dnia, 28.04, więc miej na oku swoje szczęście!

Dodatkowe atrakcje czekają na Ciebie!

W naszym punkcie promocyjnym możesz także doświadczyć dodatkowych atrakcji! Sprawdź swój refleks w teście pilota na specjalnym urządzeniu lub wybierz się w wirtualną podróż marzeń dzięki okularom VR.

Nie przegap urodzinowego weekendu pełnego zabawy, niespodzianek i emocji! Do zobaczenia w ETC Swarzędz!

 

Regulamin dostępny w zakładce Regulaminy: https://www.etcswarzedz.pl/regulaminy/

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ETC
CZYTAJ DALEJ
Wielkanocne przygotowania w Centrum Handlowym ETC
CZYTAJ DALEJ