Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ETC

Coroczne święto dobroczynności już za nami.

29 stycznia 2023, ETC Swarzędz czynnie włączyło się do ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na wszystkich klientów, którzy odwiedzili w tym dniu Centrum Handlowe ETC Swarzędz, czekało mnóstwo atrakcji: animacje dla dzieci, warsztaty stolarskie, konkursy z nagrodami dla osób, które zasiliły naszą puszkę. W skrócie: działo się!

Dzieciaki miały wiele radości z ekologicznej ekogry, konstruowania budowli z klocków, czy zabaw w kolorowych chustach i tunelach. Osoby zaciekawione rzemiosłem stolarskim, mogły przez chwilę wcielić się w renowatora mebli i samodzielnie „podłubać” przy krześle wymagającym odnowy.

Każdy, kto wrzucił minimum 5 zł do naszej puszki, mógł zakręcić Kołem Szczęścia a po udzieleniu odpowiedzi na pytanie, otrzymać prezent ufundowany, przez naszych partnerów akcji – Intermarche Swarzędz, Klub Up fit oraz Cech Stolarzy Swarzędzkich. Wśród nagród rozlosowano drobne upominki takie jak: vouchery, torby zakupowe, kubki, pendrive’y, smycze, worki sportowe, butelki szklane, gry i wiele innych.

Wspólnymi siłami na stoisku eventowym udało nam się zebrać 1238,64 zł, za co serdecznie dziękujemy!

Zrobiliśmy coś dobrego!

Należy wspomnieć, że stoisko eventowe nie było jedynym miejscem, w którym można było okazać swoje wsparcie Fundacji.

Na terenie ETC kwestowało wielu wolontariuszy. Ciekawość i nieukrywaną radość wzbudzała wielka Pszczółka, która w towarzystwie dwóch, równie wesoło ubranych wolontariuszek, zbierała do kolorowych puszek datki. Odwiedziły nas też swarzędzkie Bzyki, które zaprezentowały swoje turbomaszyny przed wejściem do galerii 😊. Było kolorowo, radośnie, a przede wszystkim dobrze!

 

Siema!

 

ETC Swarzędz bez strefy płatnego parkowania
CZYTAJ DALEJ
Klub czytelnika Intermarche
CZYTAJ DALEJ
Kolorowy powrót do Szkoły z ETC
CZYTAJ DALEJ