ETC Swarzędz bez strefy płatnego parkowania

Przez ostatnie pół roku na parkingu naszego centrum handlowego testowany był system płatnego parkowania zarządzany przez firmę NetParking. Po wielu miesiącach sprawdzania projektu w praktyce, naszych doświadczeniach oraz analizie wszystkich czynników „za” i „przeciw” stwierdziliśmy, że tego typu rozwiązanie nie sprawdzi się w przypadku naszej galerii. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zakończeniu od 1 marca br. działalności strefy płatnego parkowania na terenie ETC Swarzędz.

 

Dziękujemy naszym klientom za cierpliwość, wyrozumiałość, ale także za obiektywną ocenę systemu. Opinia lokalnej społeczności jest dla nas bardzo ważna i na jej podstawie wyciągamy wnioski i podejmujemy decyzje.

 

Chcemy by rozwiązania, które wdrażamy w ETC wpływały na komfort naszych klientów podczas dokonywania zakupów oraz były w pełni przyjazne dla użytkowników. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie sygnały dotyczące funkcjonowania naszego Centrum, dzięki czemu możemy nieustająco zmieniać ETC w lepsze miejsce do dokonywania codziennych zakupów.

ETC Swarzędz bez strefy płatnego parkowania
CZYTAJ DALEJ
Magia Zakupów w ETC
CZYTAJ DALEJ
Kolorowy powrót do Szkoły z ETC
CZYTAJ DALEJ